Kdo jsme?

Společnost Innovo print s.r.o. nabízí kompletní výrobu a služby spojené s dodávkou digitálního tisku. Od zadávky až k samotné realizaci zakázky nás čeká proces od kontroly a úpravy dat, výběru vhodného materiálu, poradenství, tisk, dokončení zakázky, její následná dodávka s případnou instalací a následnou deinstalací.

Co je pro nás prioritní

Vy, naši zákazníci a Vaše spokojenost. Každý den proto pracujeme na zlepšení služeb. Neustále přicházíme s novými nápady, návrhy řešení, technologiemi, produkty a přizpůsobujeme se nejnovějším trendům.

Co nabízíme

Zajišťujeme výrobu širokého portfolia tiskovin, jako jsou například billboardy, bigboardy, megaboardy, plakáty, fólie všeho druhu, podlahové fólie, wallwrapky, bannery, tisk na textil, polepy aut, tisk na deskové materiály, POS a POP a mnoho dalšího. I v případě nestandardních poptávek připravíme návrh řešení klientovi na míru.

 

Individuální péče o klienty

Významnou podporu zajišťuje obchodní oddělení. Nejdůležitější pro nás je bezvadná komunikace a proklientský přístup. Snažíme se veškeré Vaše požadavky a přání řešit rychle a k Vaší plné spokojenosti.